Марфин сокіл

Марфин сокіл

Ветеран авіаційного управління аеропорту «Бориспіль» (пілот першого класу) Іван Іванович Дворецький у середині 60-х років працював у полярній авіації.

Де бізнесу жити добре

Де бізнесу жити добре

На Черкащині про розширення виробництва заявивило ТОВ «Купава груп», підприємство якого розташоване в Каневі. Там з 2009 року виготовляють напівавтоматичні пральні машини.
«Нині підприємство продукує вже півтора десятка видів побутової техніки.

Чи зацвіте «УКРОП» на мерському троні?

Чи зацвіте «УКРОП»  на мерському троні?

Майже сорок днів, як пішов із життя після важкої недуги міський голова Луцька Микола Романюк, а депутати міськради ніяк не можуть провести сесію, щоб достроково припинити його повноваження й визначитися, хто ж керуватиме містом до моменту оголошення дострокових ви­борів.

«То не я, а дружина моя»

«То не я, а дружина моя»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення щодо першого заступника голови СБУ Павла Демчини на підставі журналістських розслідувань.

«Розіп’ятий» Насіров

«Розіп’ятий» Насіров

Відсторонений голова Дер­жавної фіскальної служби Роман Насіров відкидає всі звинувачення детективів НАБУ та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо зловживання ним службовим становищем на користь депутата-втікача Олександра Онищенка.

Центр «Родина» у Києві доглядає особливих дітей на противагу державі (фото)

Центр «Родина» у Києві доглядає особливих дітей на противагу державі (фото)

Громадська організація «Родина» надає соціальні послуги батькам і їхнім дітям з ознаками інвалідності в Україні вже 17 років. Створена батьками на противагу державній системі догляду за особливими дітьми, ця організація прагне підтримувати людей з інвалідністю від самого народження.

Насіріада

Насіріада

В Україні вже понад чотири доби триває антикорупційна епопея (або навіть комедія), головним героєм якої є відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров.