ПРИКОЛИ

Кажуть, що Білоцерківський шинний завод таки виграв тендер на поставку автошин для «Формули 1» у кількості двi тисячі для огорожі траси.

«Доки смерть не розлучить нас»: Девід і Вікторія Бекхем після 17 років шлюбу знову одружилися

«Доки смерть не розлучить нас»: Девід і Вікторія Бекхем після 17 років шлюбу знову одружилися

Попри те, що західні таблоїди час від часу шукають причини для того, щоб вкотре «розлучити» одну з найелегантніших і найміцніших зіркових пар, Вікторія і Девід Бекхеми продовжують лишатися взірцем для тих, хто лише мріє про шлюб.

Не вір очам своїм: німець видавав свого пса за овечку заради економії на податках

Пам’ятаєте вислів Козьми Пруткова: «Якщо на клітці з буйволом написано «тигр» — не вір очам своїм»? Десь таке відчуття пережив один із жителів німецького міста Росток, коли помітив на прогулянці кудлатого пса породи іспанський водяний спаніель.

Теги: Приколи

А крайній — півень

Не дуже вдало почався рік Червоного Півня для талісмана року з гондураського міста Трухильо. А все — через сварку двох сусідів, які не поділили півня. Точніше, півень одного злетів на дерево у дворі іншого і закукурікав.

У Таджикистані міліціонерам із зайвою вагою погрожують звільненням

Пам’ятаєте класичну картинку «сержанта Петренка» із ДАІ? Такий собі чолов’яга із животом, як у жінки на дев’ятому місяці вагітності. І головою — як добрячий гарбуз, на яку і кашкет не налазить. Сміх-сміхом, а скільки таких «сержантів» можна було побачити в нас на дорогах?

Теги: Світ