Такий важливий обмін

Такий важливий обмін

Для того, аби покращити метаболізм (обмін речовин), варто виробити кілька гарних звичок і правильно харчуватися. Так вважають лікарі-дієтологи, які спробували об’єднати корисні поради в 10 основних постулатів. Отже…

Легка меланхолія чи серйозна недуга: сім ознак, що допоможуть розпізнати депресію

Легка меланхолія чи серйозна недуга: сім ознак, що допоможуть розпізнати депресію

Коли кепський настрій чи просто втома не дають змоги сконцентруватися на приємних моментах життя, ми кажемо: «Нічого не хочу. В мене депресія…». Але чи завжди йдеться про складний депресивний стан у таких випадках?

Теги: Здоров'я

Бачити все: КМДА виділила гроші на безкоштовну заміну кришталиків очей для киян

До Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні, що розташована в столичному медмістечку, я нещодавно потрапив, супроводжуючи батька-пенсіонера на операцію з видалення катаракти й заміни кришталика на штучний, і був вражений величезною кількістю людей, які заполонили відділення.

Десять рятівних секунд

Десять рятівних секунд

Буває так, що серцевий напад підкрадається до людини тоді, коли поруч немає нікого, хто б міг допомогти в цей критичний момент. Британські кардіологи вважають, що всі жертви серцевого нападу могли б допомогти собі самі.

Градус напруги і задоволення

Градус напруги  і задоволення

В Україні 34,4% всіх смертей пов’язані саме зі спиртним. До слова, у Швеції цей показник вдалося знизити до 3,3% завдяки централізованій та всеохопній державній політиці. Що Україна робить не так та чому Швеції це вдалося?