М і Б сиділи на трубі

М і Б сиділи на трубі

В останні дні старого року у пресі з’явилася інформація, напрочуд неприємна для нової української влади. Одного із «сірих кардиналів» вітчизняної політики — члена прем’єрського «Народного фронту» Миколу Мартиненка — прямо звинуватили у корупції! За яку йому, за європейським — не російським (!) — законодавством може «світити» цілком реальний тюремний термін — 5 років ув’язнення.

«А тепер я покатаюсь!»

«А тепер я покатаюсь!»

2 вересня нинішнього року ми опублікували статтю «Крадіжки під прикриттям», де описали, як оточення Віктора Януковича вивело із харківського підприємства «Турбоатом» 2,6 млрд. гривень. Головний фігурант справи — директор Віктор Суботін — чомусь відчув себе ображеним. І подав на «Україну молоду» до суду.

Привласнив мільйони доларів? Тоді тобі в міністри

Привласнив мільйони доларів? Тоді тобі в міністри

Боротьба з корупцією у нашій державі знову підозріло починає нагадувати пріснопам’ятні часи Віктора Януковича, коли чиновники крали і «боролися» на телекамери. А потім знову «боролися» і ще завзятіше крали. Бо нині складається враження, що корупцію і хабарництво у нашій державі ніхто і не планує скасовувати.

Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Сьогодні, коли інтрига номер один поствиборчої України — формування правлячої коаліції — починає потроху відходити на задній план, все більшу увагу суспільство починає звертати на інших учасників передвиборчих перегонів. Особливо на тих, які найбільше здивували.

Під тінню «чорного орендатора»

Під тінню «чорного орендатора»

Закон в Україні закінчується на під’їздах до села Лепетиха Березнегуватського району Миколаївської області. Якщо до меж села маємо, хоч із застереженнями, але більш-менш правову державу, то далі — територію, яку не контролює навіть здоровий глузд. І об яку розбиваються потуги Академії наук, місцевої райдержадміністрації, міліції, прокуратури, КРУ.

Податкова проти податків

Податкова проти податків

Головна біда наповнюваності держбюджету, як заведено вважати, — це спад в економіці та її тінізація. Але виявляється, що не тільки. Іноді державні фіскальні служби категорично відмовляються... брати гроші у підприємців, які за всяку ціну прагнуть заплатити їм ці кошти. І при цьому блокують відродження бізнесу. Яскравий приклад — діяльність підприємства «АТЕК», трудовий колектив та акціонери якого прагнуть відновити платоспроможність підприємства і розрахуватися з боргами. На жаль, поки що безуспішно.

Цегла замість патронів

Цегла замість патронів

Не вщухає конфлікт між активістами ВО «Свобода» та будівельною компанією «Інвест-Будресурс», яка будує житловий комплекс на околиці столиці — в Святошинському районі за адресою Львівська,15. Замовником будівництва є Міністерство оборони України, забудовником — ТОВ «Інвест-Будресурс». Будівництво ведеться на території колишнього військового містечка № 195, фонди якого ще в 2004 році були передані для збільшення житлового фонду службового житла ГУР Міністерства оборони шляхом будівництва житла за рахунок інвесторів.

Березань — територія безміру

Березань — територія безміру

Із Києва до Березані — 80 кілометрів далеко не найгіршою дорогою. Час у поїздці минає швидко, тому контраст відчувається особливо гостро: не у висоті міських будівель, а у атмосфері, що ніяк не може вивітритися у містечку. Перше враження — що у державі не було Майдану, що ніхто й не намагається нічого «перезавантажувати» у владі, а місцеве керівництво не лише успішно використовує тіньові схеми колишнього режиму, а й навіть лінується пристосуватися до нинішньої риторики.

Пристрасть до мільйонів

Пристрасть до мільйонів

Одеську область, як і більшість регіонів України, упродовж останніх років шокували масштабні зловживання прибічників Віктора Януковича. Державні гроші попросту крали, — і робили це державні службовці, які мали би стояти на сторожі народних грошей.

Ціна миру в кубометрах

Ціна миру в кубометрах

Місяць тому на першій зустрічі українського та російського президентів у Нормандії — тій самій, що відбулася за посередництва Ангели Меркель — сталася напрочуд цікава розмова. Представники Російської Федерації та особисто Володимир Путін запропонували: Москва готова вивести своїх диверсантів із сходу України та припинити силове втручання у наші внутрішні справи.