Незаперечний лідер: новим президентом УАФ готується стати легендарний футболіст

Перед початком великої зимової перерви в українському футболі чинний чемпіон країни — донецький «Шахтар» — злітав до Країни Східного Сонця, де провів благодійний поєдинок проти представника місцевого елітного дивізіону, а також дізнався свого суперника в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Українські плавці завершили чемпіонат Європи на короткій воді з двома медалями

Після здобуття на Іграх у Токіо двох олімпійських нагород плавець-стаєр Михайло Романчук почав працювати над розширенням своїх спортивних горизонтів. Із басейну він вийшов у відкриту воду.

Теги: спорт

МОК допустив до літніх Ігор-2024 у Парижі «нейтральних» спортсменів із росії та білорусі

Як і очікувалося, Міжнародний олімпійський комітет затвердив своє раніше анонсоване рішення і допустив до Олімпіади-2024 в нейтральному статусі спортсменів із росії та білорусі.

Після повернення Дмитра Підручного українська збірна фінішувала п’ятою в естафеті на етапі Кубка світу

За підсумками стартового етапу Кубка світу, який вийшов для наших біатлоністів відверто провальним (жодного фінішу в топ-20 в особистих гонках та далекі від бажаних місця в естафетах), тренерський штаб чоловічої збірної вдався до ротації складу перед етапом у Хохфільцені.