З почином, дівчата!

З почином, дівчата!

Як відомо, українські гандболістки стали єдиною нашою командою в ігрових видах спорту, якій вдалося завоювати путівку на Олімпіаду до Афін. На останньому чемпіонаті світу дівчата лише в додатковий час поступилися у півфіналі майбутнім чемпіонкам — француженкам, тож маємо привід покладати на підопічних Леоніда Ратнера «медальні» сподівання. Перед відльотом до Греції наші збірниці навіть висловлювали незадоволення, що в разі перемоги 100 тисяч «у.о.» за золоту медаль доведеться ділити на всю команду, — це ж вийдуть «копійки» в порівнянні з винагородою за успіхи спортсменів-«індивідуалів». Та це принаймні доводить, що мета українських гандболісток в Афінах — найвища. До того ж команду супроводжує найкраща гандболістка ХХ століття Зінаїда Турчина, дружина легендарного тренера Ігоря Турчина, «батька» вітчизняного «ручного м'яча».

Перемогти за п'ять секунд, аби взяти «срібло»

Перемогти за п'ять секунд, аби взяти «срібло»

Несподіваною переконливою перемогою стрільця з гвинтівкою з Арабських Еміратів Аль-Мактума завершилися у вівторок змагання на подвійному траншейному стенді у чоловіків. Член королівської родини приніс своїй країні перше олімпійське «золото» в її історії. А ось для американського плавця Майкла Фелпса видатним було б інше досягнення — вісім золотих олімпійських нагород за одні Ігри. Як ми знаємо, ця планка амбітному тінейджерові не підкориться, проте спортсмен не тушується й продовжує робити посильний вклад у скарбничку команди США: уже в трьох із шести американських нагород найвищого гатунку є його частка, тобто саме Фелпс наразі вивів збірну США на друге після китайців місце в загальному заліку. А от інший відомий плавець, багаторазовий олімпійський чемпіон із Росії Олександр Попов, — провалився, навіть не потрапивши до фіналу стометрівки вільним стилем, колись його коронної дистанції. Що ж, час бере своє, доводиться поступатися місцем новим королям доріжок. Сенсаційною стала й перша за всю історію Олімпіад відсутність у вирішальному запливі на цій дистанції американців.

П’ЄДЕСТАЛ

П’ЄДЕСТАЛ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Я» у четвертому ступені

«Я» у четвертому ступені

Немає сенсу приховувати, що, коли НОК України «прикидував», скільки ж дорогоцінного металу можна привезти з Афін, дві золоті нагороди Яни Клочкової обов’язково входили до очікуваного командного заліку «автоматом». І наша «Золота рибка» не підвела співвітчизників: позавчора ввечері вона здобула другу вищу нагороду цих Ігор, яка стала для Яни загалом четвертим «золотом» на Олімпіадах. Таким чином, підопічній Ніни Кожух вдалося встановити своєрідне світове досягнення, яке західна преса в баскетбольному стилі вже охрестила «дабл-дабл»: досі жодна зі спортсменок не вигравала «золото» у двох дисциплінах на двох Олімпіадах поспіль.

Всі статті рубрики