«Терорист» у підгузках: посольство США заборонило в'їзд тримісячному британцю

19.04.2017

Парадоксально, але факт: у представників деяких професій, пов’язаних із безпекою, почуття гумору досить специфічне, якщо не відсутнє взагалі.
 
І будь-яка спроба пожартувати з митниками, правоохоронцями чи іншими службовими особами може дорого коштувати.
 
Наприклад, британській родині спроба ствердно відповісти на питання візової анкети у посольстві США «Чи плануєте ви займатися, або коли-небудь займалися терористичною діяльністю, шпигунством, диверсіями, або геноцидом?» обійшлася загалом у три тисячі фунтів стерлінгів.
 
І дарма, що відповідь «так» на це запитання виявилася в анкеті тримісячного малюка — його негайно було викликано на співбесіду в Лондон у посольство США для пояснень.
 
З’ясувалося, що тримісячний Харві Кеньон-Кейрінс із графства Чешир разом iз членами родини мав вирушити на відпочинок в Орландо, штат Флорида.
 
Однак його дідусь Пол Кеньон заповнював анкету на внука, і побачивши дивне запитання, чи то помилково, чи жартома, поставив галочку не в тому квадратику.
 
Цього виявилося достатньо для того, щоб малюку відмовили у в’їзді до США і терміново викликали в посольство.
 
Дорога туди і назад зайняла близько 10 годин, тож на літак вони спізнилися, а тому родині довелося здати квитки і придбати нові, що й спричинило фінансові втрати.
 
Інформацією про інцидент 62-річний Пол Кеньон поділився з журналістами видання The Guardian.
 
«Харві очевидно не займався геноцидом чи шпигунством, але він саботував свого часу чимало підгузків, хоча я не сказав їм, що це було в самому посольстві. Здається, у них немає почуття гумору», — констатував дідусь.
 
Він же зізнався, що під час візиту до посольства хотів одягнути онука в помаранчевий комбінезон (у США в помаранчеве одягають особливо небезпечних злочинців), але потім передумав.
 
Як то кажуть, від гріха подалі. 

 • ПРИКОЛИ про офіціантів

  — Ви вже п’ять років живете абсолютно без їжі, як вам це вдалося? Ви, напевно, брали уроки у тибетських ченців?
  — Ні, я брав іпотеку. >>

 • ПРИКОЛИ про дітей

  Зустрічаються двоє однокурсників. Один каже:
  — Як подумаю, який iз мене інженер, боюся до лікаря йти. >>

 • ПРИКОЛИ про парафіян

  Святкує 70-річний ювілей адмірал у відставці. Його жінка водить гостей по дому, показує обстановку, картини. Бiля однієї великої фотографії в золотій рамцi зупиняється і каже:
  — А це лінкор «Небраска», яким я 20 років командувала через свого чоловiка. >>

 • ПРИКОЛИ про підприємців

  — Слухайте, — говорить шеф співробітнику, — ви кажете, що у вас є п’ятирічний стаж роботи, а насправді виявляється, що ви ніде не працювали.
  — А хiба ви не казали, що вам потрібні працівники з уявленням? >>