Свекра Тимошенко випустили «на підписку» на прохання Кучми

Свекра Тимошенко випустили «на підписку» на прохання Кучми

Суддя Шевченківського районного суду Києва Олена Білошкап своїм рішенням від 6 листопада змінила міру запобіжного заходу для одного з найіменитіших в'язнів СІЗО України — колишнього керівника корпорації «ЄЕСУ» Геннадія Тимошенка. Замість утримання під вартою свекру Юлії Тимошенко надали підписку про невиїзд, повідомив УНІАН адвокат Віктор Швець.

«Чехарди» не буде

«Чехарди» не буде

На церемонії вручення державних нагород iз нагоди Дня працівника агропромислового комплексу найбільший подарунок Леонід Кучма зробив аграрному блоку уряду — запевнив, що вважає недоцільним звільняти віце-прем'єра Івана Кириленка та міністра агрополітики Сергія Рижука, а також ліквідовувати посаду сільського «віце». Тобто фактично спростував поширену «Інтерфаксом-Україна» інформацію про те, що кадрових пертурбацій у зв'язку з перманентною лихоманкою на зерновому та хлібному ринках не уникнути і що деякі з них були погоджені на засіданні Кабміну позаминулої п'ятниці.

Кожного шостого з нас нe здивує вбивство кандидата в президенти!

Кожного шостого з нас нe здивує вбивство кандидата в президенти!

Три чвертi українцiв не пiдтримують iдеї висунення Президента Леонiда Кучми на третiй термiн. Згiдно з даними соцiологiчного опитування, проведеного «Українським демократичним колом» на замовлення Iнституту полiтики (керівник — депутат від «Нашої України» Микола Томенко), проти такого варiанта висловилися 76% респондентiв; 10% пiдтримують третю каденцію Кучми, 1% респондентiв не знали, що відповісти.

Ліберальна імперія —

Ліберальна імперія —

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Голова енергетичної компанії «ЄЕС Росії» Анатолій Чубайс, демократ, якому належить свіжа крилата фраза про Росію як «ліберальну імперію», днями розшифрував цей політичний оксюморон, виступаючи на чат-конференції «Газети.ру».

Купили не всіх і не скрізь

Купили не всіх і не скрізь

Письменники Волині були дуже подивовані, коли дізналися, що начебто і їхня обласна організація НСПУ теж висловила недовіру голові української письменницької спілки Володимиру Яворівському. Мало того, що ніхто із членів спілки від Волині не брав участі у горезвісних зборах у Пущі-Водиці, де було здійснено керівний переворот і висловлено недовіру Яворівському, — волинян туди ніхто не запрошував і не повідомляв про це непланове революційне зібрання. Як і всі двірцеві перевороти, цей теж «провернули» у вузькому кулуарному колі й заснували на фальсифікаціях та відвертій брехні.

Верховна Рада надто розпустилась...

Верховна Рада надто розпустилась...

«Народні депутати зовсім відбилися від рук», — подумали певні особи на вулиці Банковій і вирішили, що парламентській більшості разом із опозицією, яка знахабніла до того, що диктує «більшовикам» свою волю, час на заслужений відпочинок. Так, вочевидь, і з'явилося на світ подання Президента Леоніда Кучми до Конституційного Суду. Гарант «раптом» вирішив поцікавитися у КС, чи й справді глава держави має право розпускати парламент достроково, тобто не дочекавшись дострокових парламентських виборів. Звертаючись із цим запитанням до «конституційних суддів», Президент наголосив на тому, що апелювати до Конституційного Суду з цієї справи його спонукало «постійне блокування роботи нинішньої чергової сесiї парламенту певними депутатами, групами та фракціями». Така недостойна поведінка «певних сил», на думку Кучми, стає на заваді «вирішенню найважливіших питань життєдіяльності держави, зокрема під загрозою залишається ухвалення Верховною Радою у встановлені терміни закону про Державний бюджет України». На думку Л. Д., таким чином «порушується конституційне право народу України на здiйснення влади, зокрема через органи державної влади, одним з яких є парламент України».

Всі статті рубрики