Прожитковий мінімум від «Міттал Стіл»

Прожитковий мінімум від «Міттал Стіл»

За березень—квітень керівники відкритого акціонерного товариства «Міттал Стіл Кривий Ріг» рапортували переможно: ці місяці стали рекордними для підприємства за обсягами виробництва і реалізації продукції за останні десять років його роботи. Хоча січень — лютий виявилися важкими, індійців втішають подальші перспективи. Як заявив генеральний директор підприємства Нарендра Чодері, протягом нинішнього року вони мають намір продати понад сім мільйонів тонн своєї продукції, а вона, як відомо, на 90 відсотків є експортною. Більше того, «Міттал Стіл Кривий Ріг» нині не приховує планів щодо досягнення світового лідерства на металургійному ринку. Придбання свого головного європейського конкурента — компанії Arcelor — дозволить підприємству випускати вже понад 100 мільйонів тонн продукції на рік.

Як нам подолати «васькізм»

Як нам подолати «васькізм»

Минулого тижня екс-голова парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, новообраний народний депутат Володимир Стретович провів прес-конференцію на тему «Чотири роки боротьби чи «багато галасу даремно?!». На ній пролунали одночасно і звіт, і заява народного депутата. Звіт вийшов дещо сумний, тому що з нього випливало: можна, працюючи в парламенті багато років поспіль, так і не досягти поставленої мети щодо викорінення вад суспільства. Екс-голова Комітету вважає, що протягом усіх років незалежності України влада тільки на словах демонструвала своє бажання боротися з корупцією і приймала на себе зобов'язання, але фактично мало що робила для виконання цих зобов'язань. «Вналідок цього, — зазначає парламентарій, — корупційні діяння тільки поширювалися і стали реальною перешкодою для становлення в нашій країні інститутів ринкових відносин, загрозою її існуванню як демократичної держави».

Не дочекаєтесь!

Не дочекаєтесь!

«Каркання» про крах вугільного господарства Донеччини є перебільшенням. Поступово стають до ладу нові лави, збільшуються вуглевидобуток і зарплати. Утім, трапляється, у краю «чорного золота» за нього піднімають чарку не без чорного гумору. Приміром, бувалі шахтарі, у разі пропозиції хильнути за вітчизняну вугільну галузь, відразу додають, що пити треба не цокаючись склянками, тобто за упокій.

Всі статті рубрики