Генпрокурор Юрій Луценко хоче забирати паспорти у депутатів

Генпрокурор Юрій Луценко хоче забирати паспорти у депутатів

Генпрокурор Юрій Луценко пропонує закріпити на законодавчому рівні норму, згідно якої, у тих народних депутатів, на яких внесено подання про притягнення до кримінальної відповідальності, одразу забирали закордонні паспорти. Він також не хоче, щоб із корупціонерами боролися лише детективи НАБУ.

«Квартирогейт»: у справах Лещенка і Заліщук не поставлено ні крапки, ні навіть коми?

НАБУ оперативно відзвітувалося у справі квартири Сергія Лещенка. Але звітом детективів Артема Ситника залишилися невдоволені всі — і сам депутат, і його опоненти, й антикорупціонери, для яких цей народний обранець вважається кумиром.

Теги: НАБУ

НАБУ веде справу, до якої причетний міністр Арсен Аваков

НАБУ веде справу,  до якої причетний міністр Арсен Аваков

13 вересня голова ГПУ Юрій Луценко зробив сенсаційне повідомлення про те, що його відомство відкрило кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за заявою Віталія Шабуніна.

«Бе-бе-бе» Авакова: справа проти міністра МВС як попередження для "Народного фронту"

«Бе-бе-бе» Авакова: справа проти міністра МВС як попередження для "Народного фронту"

14-й день вересня почався сенсацією: Генпрокурор Луценко відкрив кримінальне провадження щодо міністра МВС Авакова. В правовій державі, якою Україна не є, це означало б тільки одне: до чиновника, який проштрафився, в двері гучно постукала справедливість. Але у нас політика переграє юриспруденцію.