Мільярдер Марк Цукерберг поїхав в село поїти телят і працювати на тракторі (фото)

19:30, 01.05.2017
Мільярдер Марк Цукерберг поїхав в село поїти телят і працювати на тракторі (фото)

"Телятко тепер любить мене", - підписав фото Цукерберг (Mark Zuckerberg)

Мільярдер та засновник Facebook Марк Цукерберг відвідав село Бланчардвілле у штаті Вісконсин на півночі США, де попрацював на родинній фермі сім'ї Гантів: він поїв молоком телят, їздив на тракторі у поле та грався із кошеням.

Для Цукерберга відвідини родини у Вісконсині принесли багато нових вражень: він вперше годував теля, кермував 70-річним трактором та пив натуральне, а не пакетоване, молоко.

Сімейна вечеря у Гантів теж вразила Цукерберга, адже родина збиралася за столом опівдні.

Якщо прокидатися о 4 ранку, то денний розклад дещо "підіймається", відзначив засновник FacebookДо вечері Цукерберг встиг покататися на тракторі, який допомагає родині обробляти землю вже 78 років.

Виглядає трактор, яким покерував Цукерберг, як новенький, хоча він дістався Джеду Ганту від прадіда.Кошеня, якому всього два тижні, побувало у руках мільярдера.

Коли Цукерберга запитали, чи не забрав він плямистого котика для свого сина Макса, він відповів, що дружина навряд чи підтримає цю ідею. Проте він пообіцяв привезти своїй дружині Присцилі Чан багато свіжого сиру.

Марк Цукерберг розповів, що родина Гантів уже п'ять поколінь вирощує худобу та обробляє землю, а її господар Джед востаннє був далеко від ферми 36 років тому, коли подорожував на своє весілля із молодою дружиною Роною.

Джед Гант не може полишити своє господарство, адже доїть 30 корів двічі на день: о 5 ранку та вечора, відзначив мільярдер.

Власник садиби пишається тим, що його діти звикли до праці та допомагають вести господарство і поратися на фермі.

Марк Цукерберг зараз проводить турне селами та містечками середнього заходу США. Він намагається краще дізнатися про життя простих американців.