На українському порталі Хедхантер вербують у російську розвідку (фото)

14:07, 17.03.2017
На українському порталі Хедхантер вербують у російську розвідку (фото)

Хедхантер заробляє на російській розвідці в Криму (скріншот інтернет-сторінки)

На інтернет-порталі hh.ua, що дозволяє знайти роботу в Україні, вербують на службу в розвідувальний загін "Русь" військ МВС Росії.

Всього було розміщено 3 вакансії в Сімферополі: водія, солдата та сержанта-контрактника."Для того, щоб влаштуватися, Вам необхідно буде до нас приїхати, так як безпосередньо процес оформлення проводиться саме в нашій військовій частині. Знаходимося ми в Республіці Крим м.Сімферополь. По прибуттю до нас ми організуємо і проведемо з Вами процес оформлення, який складається з 4-х (чотирьох) етапів", - розповідають на сторінці розвідувального загону російської Нацгвардії в Криму.Усім зацікавленим у службі на окупованому півострові Крим пропонують зарплату та ряд "бонусів", хоча про те, що з точки зору міжнародного законодавства військова служба в Криму під час окупації є злочином, не вказується.

Варто зазначити, що портал hh.ua ще й зміг заробити на тому, що МВС Росії вербує на службу в окупованому Криму, не менше 750 гривень за місяць.На даний час сторінка з вакансіями видалена.