В офісі РІА Новини в Києві СБУ провала обшуки: затримали головного редактора

11:57, 15.05.2018
В офісі РІА Новини в Києві СБУ провала обшуки: затримали головного редактора

Кирило Вишинський в Росії отримав нагороду "за достовірне висвітлення подій в Криму" російськими пропагандистами, за що і потрапив в базу "Миротворця" (Кирилл Вышинский / Facebook)

В українському офісі російської інформагенції РІА Новини представники СБУ провели обшуки за підозрою в інформаційних диверсіях проти України та затримали головного редактора Кирила Вишинського.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Співробітники Служби безпеки України спільно з Прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації. Правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України", - написала вона.

Згодом речниця відомства повідомила, що під час обшуків затримали головного редактора української філії російської медіаструктури Кирила Вишинського.

"Підтверджую обшуки дійсно проводяться в офісі РІА Новини України, затримано його керівника. Ми маємо обґрунтовану доказову базу, яку ми оприлюднемо по завершені слідчих дій. Прошу зачекати кілька годин!", - зазначила Олена Гітлянська.

При цьому у ріних ЗМІ та соцмережах з’являються повідомлення, що співробітник РІА Новини знаходяться заблоковані в офісі на час слідчих дій.

Кирила Вишинського нібито затримали на вулиці поруч з його будинком.