Година-пік у Львові

12:07, 21.12.2018

Є поняття години пік. Це коли багатьом людям відразу треба їхати на роботу або з роботи. Тоді автобуси, трамваї і тролейбуси переповнені, люди пхаються в них і висять із дверей, а на дорогах дуже багато машин, тому весь транспорт рухається повільно.

Потім, коли всі охочі доїжджають на роботу або з роботи, теоретично має ставати вільніше, салони автобусів, трамваїв і тролейбусів повинні звільнятись від напакованих пасажирів. Теоретично ви навіть можете їхати сидячи.

Але, що цікаво, у Львові мені ніяк не вдається спостерегти цього полегшення. Хоч коли я їду — об одинадцятій, о тринадцятій, о п’ятнадцятій, — люди висять із дверей, трамбуються в уже забиті маршрутки та автобуси (в тому числі великі, які мали врятувати місто від мікроавтобусів), залишаються стояти на зупинках. Не кажучи вже про те, щоб їхати сидячи.

Дивовижний, незбагненний феномен. 


Отар Довженко, 20 грудня 2018 року, Facebook.

  • Борців з корупцією — море

    У вечірніх новинах 11 листопада 2018 р. «Канал 112» повідомив, що Президент України Петро Порошенко, перебуваючи в Парижі з нагоди відзначення сторіччя від дня завершення Першої світової війни, перед учасниками дійства заявив, що Україна впевнено рухається до інтеграції в Європейський Союз. >>

  • Гребуть, як кiнь копитом

    Прохання. Прошу органiзувати петицiю до уряду та Прем’єр-мiнiстра з питання зменшення заробiтних плат менеджменту ДП «Укрпошта» i за рахунок вивiльнених коштiв пiдвищити зарплати листоношам i рядовим працiвникам. >>