Те, що наносить більше шкоди, ніж вулична злочинність

10:11, 03.01.2019

Втомившись від Зеленського і олів'є, ви виходите з дому за новою банкою горошку, і зустрічаєте, те, що наносить більше шкоди, ніж вся вулична злочинність - непочищені тротуари.

2 тисячі людей в Києві щомісячно отримують травми, через те, що комусь в КМДА ліньки підняти свою сраку і організувати нормальну роботу комунальних служб.

Минулого тижня, я відправив 17 звернень на 1551 про лід на тротуарах. Це тільки по одному Виноградарю. В більшості випадків все що зробили - посипали піском і сіллю.

Серйозно? Одне невдале падіння, і ти на пару років клієнт травматологів і ортопедів, позбавлений можливості пересуватись містом.

Непочищенні тротуари, в топі загроз життю і здоров'ю жителів міста. Проте чомусь цю проблему ігнорують, так ніби її не існує.

Якби чиновники з власної кишені оплачували лікування кожної жертви їх недбалості, то певно ситуація була б іншою.

Олександр Равчев, 2 січня 2019р., Facebook

  • Борців з корупцією — море

    У вечірніх новинах 11 листопада 2018 р. «Канал 112» повідомив, що Президент України Петро Порошенко, перебуваючи в Парижі з нагоди відзначення сторіччя від дня завершення Першої світової війни, перед учасниками дійства заявив, що Україна впевнено рухається до інтеграції в Європейський Союз. >>

  • Гребуть, як кiнь копитом

    Прохання. Прошу органiзувати петицiю до уряду та Прем’єр-мiнiстра з питання зменшення заробiтних плат менеджменту ДП «Укрпошта» i за рахунок вивiльнених коштiв пiдвищити зарплати листоношам i рядовим працiвникам. >>