Конгресвумен розповіла в парламенті США про боротьбу Аміни Окуєвої проти Росії (відео)

19:32, 17.11.2017

Конгресвумен Марсі Каптур під час засідання парламенту США вшанувала пам’ять та розповіла про боротьбу Аміни Окуєвої та інших осіб, які віддали своє життя під час боротьби України з російською тиранією.

Про це повідомляє "Голос Америки".

​"Аміна – одна з багатьох жертв російського вторгнення до України і таємних спроб зупинити борців за свободу. Цей перелік включає Миколу Андрущенка, Миколу Волкова, Дениса Вороненкова та багатьох інших, хто віддав своє життя в боротьбі за свободу", - заявила конгресмен Марсі Каптур в Палаті представників Конгресу США під час своєї промови, присвяченої жертвам вбивств, пов’язаних з Кремлем.

Вбивство Аміни "показало світові, що ворог демократії не перед чим не зупиниться, щоб примусити мовчати тих, хто захищає волю та справедливість", - йдеться в заяві.

Конгресвумен наголосила: "Путін є теперішнім диктатором в довгому ряду таких же і, на жаль, ця темна історія від Сталіна до Путіна продовжується і сьогодні".

"Людям доброї волі важко уявити глибину аморальності до якої ладні опуститись російські зловмисні диктатори задля задоволення вузьких, дріб’язкових інтересів невеликої групи за рахунок більшості.

Марсі Каптур зазначила, що вона вимагає правосуддя для Аміни Окуєвої та заявляє про солідарність з іншими борцями за свободу в Україні.
Нагадаємо, Аміна Окуєва була розстріляна біля Глевахи під Києвом 30 жовтня. Правоохоронці розслідують її вбивство як теракт.