Про велике й мале

07.03.2012

Ледь, було, «Компаньйон» відродив інтригу у півфінальному протистоянні чемпіонату України з «Соколом», як уже наступного дня переможець регулярної першості її фактично поховав. На понеділковий двобій на «підмороженій» ковзанці АТЕК столичні команди вийшли за рахунку в серії 2:1 на користь «Сокола». Але цього разу гості не дозволили «Компаньйону» створити сенсацію й одразу взялися до справи.

Щоправда, перший гол трапився аж на останній хвилині стартового періоду. Аби приписати чергову закинуту шайбу найкращому бомбардирові вітчизняної ПХЛ Костянтину Касянчуку, судді майже десять хвилин радилися й переглядали відеоповтор, але таки зафіксували взяття воріт. Після цього підопічні Олександра Годинюка значно «перестріляли» господарів (за кидками 43:15), що й відбилося в рахунку на табло після вдалих дій ветеранів Сергія Климентьєва й Вадима Шахрайчука, а також молодшого Ігоря Шаманського. Команда ж Олександра Сеуканда відповіла лише голом свого забивного білоруського форварда Віктора Шаритона — 1:4. Отже, «Сокіл» повів у серії 3:1 і вже завтра, у день жіночого свята, може поставити крапку в цій дуелі.

Тим часом відбулися так звані малі півфінали, в яких брали участь команди, що за підсумками першого етапу посіли місця з п’ятого по восьме. «Леви» й «Харківські акули» очікувано по два рази здолали вінницьких «Гайдамаків» і «Білого барса» відповідно й тепер зустрінуться між собою у сутичці за п’яту позицію.

Чемпіонат України. «Плей–оф». Півфінал (четвертий матч). «Компаньйон» — «Сокіл» — 1:4 (0:1, 0:1, 1:2; Шаритон, 47 — Касянчук, 20; Климентьєв, 28 (більш.); Шаманський, 46; Шахрайчук, 54). Серія до чотирьох перемог — 1:3.

За 5–8–ме місця. Малі півфінали. «Харківські акули» — «Білий барс» — 4:2 (серія до двох перемог — 2:0), «Леви» — «Гайдамаки» — 7:3 (2:0).

* * *

КХЛ. «Плей–оф». 1/8 фіналу (серії до чотирьох перемог)

Західна конференція. СКА (1) — ЦСКА (8) — 4:1, 7:1, 2:3 ОТ, 2:1 ОТ (серія — 3:1); «Торпедо» (2) — «Динамо» (Р, Латвія; 7) — 7:3, 1:2 ОТ, 3:4 ОТ, 4:1 (2:2); «Динамо» (М, 3) — «Динамо» (Мн, Білорусь; 6) — 2:1 ОТ, 2:0, 4:2, 3:1 (4:0); «Атлант» (4) — «Сєвєрсталь» (5) — 1:0, 3:1, 1:2 ОТ, 0:4 (2:2).

Східна конференція. «Трактор» (1) — «Югра» (8) — 3:1, 2:5, 7:6, 6:3 (3:1); «Авангард» (2) — «Амур» (7) — 4:2, 4:3, 4:2, 3:1 (4:0); «Металург» (Мг, 3) — «Барис» (Казахстан, 6) — 3:2, 1:4, 2:3, 1:4 (1:3); «Ак барс» (4) — «Салават Юлаєв» (5) — 0:3, 3:2 ОТ, 4:3 ОТ, 3:0 (3:1).