Хто розтринькав кошти спецфонду?

Хто розтринькав кошти спецфонду?

Тієї ж миті, коли лунали вибухи на артскладі біля хмельницького села Цвітоха, мешканці Новобогданівки, що під Мелітополем, проводили мітинг-реквієм з нагоди роковин артобстрілу. Минулої п'ятниці, як і 6 травня 2004 року, на Запоріжжі знову дощило. Як і рік тому, сільчани багато чого не розуміли. Питання номер один: чому така величезна дистанція між обіцянками влади і реальною допомогою постраждалому населеному пункту? Руйнуються хати, хворіють люди. Логічні клопотання наштовхуються на традиційне: бракує коштів! «По барабану» таке пояснення родинам Кириченків, Антонових та ще сотні-півтори родин, чиї будинки дочекалися у кращому випадку косметичного ремонту: протікають дахи, свистить вітер через тріщини у стінах. А діти? Малюки не відійшли від вибухів, досі здригаються вiд першого-лiпшого гуркоту.

Міністр під обстрілом

Міністр під обстрілом

Травневі вихідні міністр юстиції Роман Зварич використав для того, аби побувати у Сполучених Штатах і привезти звідти документи, які підтверджують здобуття за океаном вищої освіти. Він обіцяє передати їх у секретаріат Президента та Кабінет Міністрів, аби ці установи вивчили папери і з’ясували, чи відповідає отримана Зваричем освіта посаді міністра юстиції.

Зверніть увагу: «травичка»!

Зверніть увагу: «травичка»!

7 травня — це такий день, коли майже в 200 містах по всьому світу із прапорами на вулиці виходять люди, які висловлюють своє ставлення до національної наркополітики, і все це називається Всесвітнім конопляним маршем. У кожній країні — свої нюанси: хтось уже сидить за гратами за участь у несанкціонованому мітингу, хтось радіє м'якому законодавству, яке не карає растаманів за їхні милі звички, хтось нишком від правоохоронців затягується косяком, а хтось співає веселих пісень. Відбулося таке доволі цікаве дійство і в столиці Української держави — 7 травня на вулиці Києва вийшли близько 300 українців, які намагались довести суспільству, що кожна людина має право на самовираження та внутрішню свободу.

Колекціонери «Пальм»

Колекціонери «Пальм»

Сьогодні фактично відкривається святкова фестивальна вітрина, а до цього оргкомітет фестивалю на чолі з його директором Тьєрі Фремо та президентом Жілем Жакобом провів велетенську відбіркову роботу, переглянув 1540 фільмів iз десятків країн світу та відібрав із них 53, які будуть демонструватися в кількох головних фестивальних програмах. У головному конкурсі за найпрестижнішу в світі кінонагороду «Золота пальма» будуть змагатися 20 художніх фільмів із 13 країн світу, включно з Іраном. Роботи провідних майстрів світового кіно буде оцінювати журі у складі дев'яти осіб на чолі з боснійським кінорежисером Еміром Кустуріцею, який матиме честь в останній фестивальний день 22 травня оголосити лауреата «Золотої пальми» та переможців в інших категоріях. Про розмах фестивалю свідчить те, що до Канн зібралися 35 тисяч представників світової кіноіндустрії, роботу форуму будуть висвітлювати чотири тисячі журналістів, а фільми переглянуть приблизно 250 тисяч шанувальників кіно.

«Пролог». Шістнадцятий

«Пролог». Шістнадцятий

У Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, крім вихідних, є кілька днів, коли викладачі не змушують студентів ходити на пари. Цього року такі дні — 10—15 травня. Учора у червоній залі Будинку кіно відкрився XVI Міжнародний студентський кінофестиваль «Пролог».

Шахтар у пікет зібрався?

Шахтар у пікет зібрався?

Низка травневих свят залишилась позаду, однак існує велика ймовірність наступних «вихідних», влаштованих собі гірниками. На це відверто зараз натякають у трудових колективах вугільних підприємств, обговорюючи погіршення ситуації із виплатою зарплати. Адже за останні місяці на багатьох шахтах з'явилися відносно свіжі борги із зарплати — на початок травня ця сума збільшилася до 300 мільйонів гривень.

Знову хочуть у Білорусь

Знову хочуть у Білорусь

П'ятірка українців, яких за участь в опозиційній маніфестації «Чорнобильський шлях» було запроторено в буцегарню Мінська, вчора заявила, що добиватиметься скасування заборони відвідувати Білорусь упродовж 5 років (саме у такий спосіб білоруська влада «покарала» норовливих гостей своєї столиці). Голова «Національного альянсу» Ігор Гузь, один з екс-арештантів, заявив на вчорашній прес-конференції, що планує зустріч із міністром закордонних справ Борисом Тарасюком «для обговорення шляхів скасування такого рішення». Отже, п'ятеро молодців, які волею долі опинилися в центрі міжнародного скандалу, планують і надалі цей скандал роздмухувати.

За нашу і вашого Свободу

За нашу і вашого Свободу

Чехія готова поділитися з Україною досвідом свого шляху до вступу в Європейський Союз, пообіцяв на вчорашній прес-конференції міністр закордонних справ Чехії Циріл Свобода, який прибув до Києва з офіційним візитом. Український міністр Борис Тарасюк конкретизував: нам цікавий досвід щорічних планів європейської та євроатлантичної інтеграції, які свого часу розробляли спільно Чехія та Велика Британія, а також чеський досвід інформування суспільства про користь входження їхньої країни до НАТО та ЄС.

Буш і джигіти

Буш і джигіти

Позавчора увечері президент США Джордж Буш прибув до Грузії і відразу ж потрапив «на бал» — організований президентом Михаїлом Саакашвілі та його дружиною на честь високого гостя і «першої леді» грандіозний фольклорний фестиваль. Це перший в історії Грузії візит американського президента, і він, безумовно, є ознакою високої оцінки Вашингтона тих подій більш ніж річної давнини, які призвели до демократизації цієї країни.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Армійські склади знову «заговорили»,

Армійські склади знову «заговорили»,

Черговий сюрприз піднесли рідній країні наші Збройні сили, які наполегливо намагаються реформувати. Минулої п'ятниці на військових складах Хмельниччини, розташованих неподалік села Цвітоха Славутського району, пролунали потужні вибухи. Це стало наслідком пожежі в одному зі сховищ 47-го артилерійського арсеналу. Очевидно, в цей злощасний день гикнулося екс-міністрові оборони України Олександру Кузьмуку, адже Славутчина — його мала батьківщина.

Всі статті рубрики