Хто за дужками?

Хто за дужками?

Фраза «вчора ввечері коаліційна угода між «Нашою Україною», Блоком Тимошенко та Соцпартією могла бути підписана» вже, мабуть, викликає у читачів гомеричний регіт. І недарма, адже ледве не щодня це «вчора» відкладається на невизначений термін. Колись «триєдина» опозиція так довго намагається знову стати владною коаліцією, що незабаром, мабуть, навіть найбільш політично підкованим українцям буде байдуже, чи дійсно коли-небудь підпишуть ту угоду і чиї саме «автографи» під нею стоятимуть.

Одруженим не ставитимуть штамп у паспорті

Одруженим не ставитимуть штамп у паспорті

Шістнадцять сторінок нашого українського паспорта мають забагато інформації про його власника. Наприклад, прописка, чи то пак реєстрація, дані про сімейний стан, дітей тощо. Особливо безглуздо виглядають сторінки, де зазвичай записують місце прописки його власника, адже вона давно вже ліквідована. Тому рано чи пізно звичний для нас внутрішній паспорт замінять так звані посвідчення особи.

Лист про 70 відсотків

Лист про 70 відсотків

Знані українські інтелектуали — Мирослав Попович, В'ячеслав Брюховецький, Микола Жулинський, Валерій Смолій, Ганна Скрипник, Володимир Панченко, Станіслав Кульчицький, екс-Генпрокурор Віктор Шишкін — підключилися до патріотичної акції «Не будь байдужим!», що має на меті захист та поширення в країні української мови, розвиток україньского патріотизму.

Велика Британія міняє посла

Велика Британія міняє посла

Замість Надзвичайного та Повноважного посла Великої Британії в Україні Роберта Брінклі Лондон призначив Тімоті Барроу. Ця зміна відбувається згідно з традиційною ротацією, адже пан Брінклі працював амбасадором у Києві з серпня-2002. Новий амбасадор, повідомляють «Українські новини», прибуде до Києва в липні.

Великий «помаранчево-синій» «дерибан» почався?

Великий «помаранчево-синій» «дерибан» почався?

«Наша Україна» і фракція «Регіонів» об'єдналися» — такий висновок зробили вчора представники Блоку Тимошенко й достроково залишили засідання робочої групи з підготовки сесії нового парламенту. Причина для «бунту на кораблі» виникла після того, як робоча група вирішила, що у Верховній Раді V скликання буде 29 постійних комітетів (замість нинішніх 24). Утім це рішення прийняте лише «за основу». Як повідомив представник Соцпартії Станіслав Ніколаєнко, затвердять таке положення лише за присутності БЮТ.

Всі статті рубрики