Звитяжне Водяне

На початку цього тижня найгарячішою точкою східного фронту стало невеличке село Водяне, що на маріупольському напрямку. Саме цю назву захисники України вписали кров’ю в літопис української військової звитяги.

П’ють і вбивають

На східному фронті важка артилерія окупантів не змовкає. Найпотужніші обстріли відбулися минулої п’ятниці, внаслідок чого загинуло четверо захисників України. Усі четверо полеглих воїнів були одружені, у більшості з них маленькі діти.

Найважче захисникам Авдіївки: ворог атакує українські позиції по всій лінії фронту

Російські окупанти не вгамовуються: впродовж останніх діб вони відкривали вогонь у бік українських позицій по всій лінії фронту. Штаб АТО зазначає, що ситуація залишається напруженою, але контрольованою.

Теги: АТО, Донбас

Російські окупанти збільшили кількість обстрілів на Донбасі

Останнiми днями російські окупанти неабияк активізувалися на луганському та донецькому напрямках, тоді як на маріупольському кількість обстрілів і застосування важкої артилерії в рази менша.

Теги: АТО, Донбас

«То не я, а дружина моя»

«То не я, а дружина моя»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення щодо першого заступника голови СБУ Павла Демчини на підставі журналістських розслідувань.

Москаль москалю кулі не пожаліє?

Москаль москалю кулі не пожаліє?

Швидше за все, у ватажків терористів в окупованому Донецьку сталося весняне загострення через нестачу вітамінів. Інакше як ще пояснити той факт, що лідер бойовиків так званої «ДНР» підписав «указ» про закріплення за лінією зіткнення на Донбасі статусу «державного кордону».

Снайпер на «передку»

Останнiми днями ворог дещо знизив кількість обстрілів на луганському та маріупольському напрямках східного фронту. Тоді як найгарячіше саме на донецькому: тут обстріли не припиняють ні вдень, ні вночі, досить часто застосовують заборонене озброєння.

В районах Авдіївки і Світлодарської дуги почастішали ворожі танкові обстріли

Ворог різко збільшив кількість танкових обстрілів позицій ЗСУ в районах Авдіївки та Світлодарської дуги, тим самим загостривши обстановку на донецькому напрямку.

Теги: АТО, Донбас

Цілодобовий вогонь: обстановка на Донбасі різко погіршилася

Останньої доби різко погіршилася обстановка на східному фронті. Ворог синхронно підтягнув велику партію важкого озброєння, зокрема артилерію калібру 152 мм, до лінії розмежування на всіх напрямках — маріупольському, донецькому та луганському.

Теги: АТО, Донбас