На Донбасі активізувалися ворожі диверсанти та снайпери з російською пропискою

На Донбасі активізувалися ворожі диверсанти та снайпери з російською пропискою

Так зване «хлібне перемир’я», про яке домовились учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську минулого тижня й яке передбачало припинення вогню на час жнив, iз 24 червня по 31 серпня, так і не відбулося.

Теги: АТО, Донбас

На Донбасі пропонують хлібне перемир’я до кінця літа

Тристороння контактна група в Мінську підтримала звернення місцевих рад Донбасу про початок так званого «хлібного перемир’я», яке передбачає дотримання режиму тиші українськими військами і російськими окупантами на час збирання врожаю на прифронтових полях.

Теги: АТО, Донбас

Свідчення он-лайн: Рада хоче запровадити електронні суди

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Бойовиками з Горлівки обстріляли Суху Балку: загинув мирний мешканець

Окупанти не припиняють обстрілювати позиції ЗСУ та мирні квартали вздовж лінії розмежування з важкого озброєння. Так, у четвер зранку ворог гатив з артилерії по райцентру Мар’їнка.

Теги: АТО, Донбас

В InformNapalm закликали Раду позбавити колаборантів права голосувати

В Україні потрібно прийняти закон про колабораціонізм, згідно з яким особам, які співпрацювали з терористами, буде заборонено обирати, обиратися, працювати у державних та силових структурах України.

Авдіївці через постійні ворожі обстріли загрожує техногенна катастрофа

Через постійні ворожі обстріли й пошкодження інженерних мереж та інфраструктури в містi Авдіївка оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.

Теги: АТО, Донбас

Бойовики «ЛНР» зазнали чималих втрат під Жолобком на Луганщині

Бойовики терористичних «ДНР» і «ЛНР» ледь не синхронно загострюють ситуацію на східному фронті: окрім обстрілів, окупанти намагаються атакувати позиції ЗСУ на окремих ділянках і зазнають відчутних втрат, добряче отримавши по зубах.

Теги: АТО, Донбас

Бойовики «ЛНР» активізувалися після поразок у районі Бахмутської траси

Бойовики «ЛНР» активізувалися після поразок у районі Бахмутської траси

Упродовж останніх днів неабияк активізувалися бойовики терори­стичної «ЛНР»: за даними Міноборони, саме на Луганщині впродовж минулого вівторка ворог гатив по позиціях ЗСУ з важкої артилерії і танків.

Теги: АТО, Донбас