Російським окупантам на Донбасі не вистачає ліжкомісць для поранених

Російським окупантам на Донбасі не вистачає ліжкомісць для поранених

Російським окупантам не вистачає військових шпиталів на Донбасі для своїх поранених, тож вони попросили своїх командирів відкрити додатковий шпиталь на базі відомчої лікарні шахти ім. Менжинського в місті Первомайськ Луганської області.

На Донбасі ворог приховує кількість дезертирів

Останнiми днями фіксують зменшення кількості ворожих обстрілів, але розслаблятися не слід, вважають у Міноборони, адже бойовики продовжують застосовувати міномети. Через внутрішні конфлікти і страх загинути окупанти на Донбасі все частіше стають дезертирами

Теги: АТО, Донбас

В окупованому Новоазовську побилися бойовики ДНР і російські окупанти

Ворожі гармати та міномети не замовкали на лінії східного фронту впродовж усіх вихідних. Минулої суботи та неділі на лінії розмежування зафіксовано в середньому близько 60 обстрілів позицій ЗСУ щодоби. У той же час, російські загарбники влаштували масову бійку з бойовиками ДНР в Новоазовську.

Теги: АТО, Донбас

В усіх "гарячих" точках Донбасу ворог нарощує бойову активність

Окупанти нарощують вогневу і бойову активність на східному фронті в останні дні. За даними Міноборони, минулої середи кількість обстрілів збільшилася і досягла позначки 62 на добу.

Теги: АТО, Донбас

Під Маріуполем зросла кількість обстрілів у півтора рази

Останнiми днями найгарячішим на східному фронті став маріупольський напрямок. За даними Міноборони, наразі кількість ворожих обстрілів на цій ділянці фронту зросла у півтора раза — до 30 на добу, тобто «досягла рівня, який фіксували до встановлення режиму «тиші».

Місія ОБСЄ розширюватиме свій контроль на всю територію Донбасу

За даними Міноборони, впродовж 2016 року бойовики більш як 16 тис. разів порушили режим припинення вогню. З початком 2017 року так зване «Різдвяне перемир’я» лишилося лише на папері, хоча з моменту його оголошення минуло вже півтора тижня.

Теги: Донбас