Краса неземна

Краса неземна

Зріст кожної з дівчат сягає двох метрів i п’яти сантиметрів, а ось їхні шиї й справді можна назвати «лебединими» за унікальну довжину, що наближається до 50 сантиметрів!

Час летить уперед

Час летить уперед

У ніч iз 25 на 26 березня, у неділю, українці, як зазвичай, переведуть стрілки своїх годинників на одну годину вперед.Традиційний перехід на «літній час» відбудеться о 3-й годині ночі за київським часом.

Справа «вапняк»

Справа «вапняк»

П’ять років позбавлення волі з повною конфіскацією майна — таке рішення Єланецького районного суду у справі заступника голови Єланецької районної державної адміністрації Олега Зайзбурга.

В окупованому Криму незаконно арештовують людей i катують ув’язнених — представництво ООН в Україні

Жертвами незаконних дій з боку російських силовиків найчастіше стають люди кримськотатарської національності, а також усі, хто відкрито висловлює своє незадоволення умовами життя у Криму.

Теги: Крим, ООН, Росія

Затримані співробітниками ФСБ на адмінкордоні з Кримом правозахисники вже звільнені

Затримані співробітниками ФСБ на адмінкордоні з Кримом правозахисники вже звільнені

Представників Кримської правозахисної групи Crimean Human Rights Group Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна затримали у районі КПП «Каланчак» саме тодi, коли вони на своїй машині намагалися потрапити на територію Криму.

Теги: Крим, ФСБ

Весна на сонячних батареях,

Весна на сонячних батареях,

У Києві, Дніпрі, Миколаєві та Тернополі «розквітли» «сонячні дерева». Незвичайна рослинність iз міцного металу дозволяє городянам безкоштовно заряджати свої мобільні телефони, планшети, а також користуватися безкоштовним інтернетом.

Вище хмар

Вище хмар

За інформацією Державної служби статистики України, тільки за період iз грудня минулого по кінець січня поточного року борги мешканців України зросли на 26 відсотків.

Подвійне дно

Фірма, що спеціалізувалася на оптовій закупівлі продовольчих товарів для подальшої реалізації їх через міські торговельні мережі, щомісяця віддавала щедрий відсоток для підтримки боєздатності лідерів терористичної організації.