На Кінбурнській косі через браконьєрів масово гинуть дельфіни

На Кінбурнській косі через браконьєрів масово гинуть дельфіни

Екологічну катастрофу зафіксували науковці Миколаївщини: пляжі Кінбурнської коси усіяні трупами мертвих дельфінів. За попередніми висновками співробітників правоохоронних органів, масовий мор ссавців спровокований розгулом браконьєрів.

У Херсоні оголосили жалобу за загиблими під час пожежі матір'ю та трьома дітьми

У двоповерховому будинку на вулиці Пилипа Орлика, 33 за мить вигоріло 11 квартир, у вогні загинула 25-річна жінка та троє її малолітніх дітей: Вероніка (1 рік), Вікторія (5 років) та Сергій (7 років), повідомила керуюча справами виконавчого комітету Херсонської міськради Катерина Гандзюк.

Теги: Херсон

«Злочинний вердикт»: світ засудив вирок російських окупантів Ахтему Чийгозу

З вимогою негайно випустити на свободу одного з лідерів кримськотатарського Меджлісу виступив комісар Ради Європи Ніл Муйжніекс. Політик підкреслив, що Росія порушила свої зобов’язання у рамках Європейської конвенції про права людини.

Фейгін про викрадення Павла Гриба: Кремль збирає «хорошу цифру» для обміну

Адвокат Павла Гриба Андрій Сабінін розповів, що хлопця викрали невідомі люди на території Білорусі, вивезли до Смоленщини і вже там оформили протокол про затримання.

У Росії визнали свою нездатність забезпечити анексований Крим електроенергією

Будівництво електростанцій у містах Сімферополь та Севастополь, а також експлуатація ТЕС малої потужності (місто Саки) відкладається до середини літа 2018 року.

Вирок Ахтему Чийгозу стане предметом політичних торгів для Кремля — адвокат

Вирок Ахтему Чийгозу стане предметом політичних торгів для Кремля — адвокат

У день винесення несправедливого вироку для одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза будівлю Верховного суду Криму обнесли двометровим парканом з металу.

Теги: Крим