На Миколаївщині зафіксували черговий спалах африканської чуми свиней

На Миколаївщині зафіксовано новий спалах африканської чуми свиней. За повідомленням Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів, тварини захворіли в особистих підсобних господарствах громадян iз селища міського типу Братське.

Херсонський аграрний університет через проблеми з виборами ректора опинився на межі розвалу

У нинішньому році суцільний колапс загрожує Херсонському аграрному університету, де вже майже рік не можуть визначитися з ім’ям нового керівника вузу. На крісло нині претендують шість осіб, проте ніхто з них не користується належним авторитетом у колективі.

Пасажири ходять пішки

Пасажири ходять пішки

Черговий страйк водії у Херсоні оголосили після того, як рішенням міського суду було скасовано наказ міськвиконкому про підвищення плати за проїзд iз трьох до п’яти гривень.

Конфлікт між батальйоном «Аскер» та військовими ЗСУ на Чонгарі вдалося владнати мирним шляхом

Як розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, сутичка між бійцями ЗСУ та представниками громадської організації «Аскер» сталася через незаконне захоплення території розташування кримськотатарського батальйону в Генічеському районі на КПП «Чонгар».

Обілюють честь мундира

У Врадіївці Миколаївської області відбулося перше судове засідання у резонансній справі про вбивство 34-річного Олександра Цукермана, в якій фігурують одразу четверо співробітників правоохоронних органів.

Максимум проти мінімуму

У Херсоні через страйк «маршрутників» люди замерзали на зупинках, а на Миколаївщині народ перекрив трасу міжнародного значення на ділянці Миколаїв—Київ, протестуючи проти підвищення тарифів за проїзд.