Збірна України перемогла Косово 2: 0 на відборі до Чемпіонату світу з футболу

10:42, 07.10.2017

Андрій Ярмоленко у боротьбі за м’яч (Федерація футболу України)

В албанському місті Шкодер відбувся матч відбору до Чемпіонату світу - 2018, в якому збірна України перемогла збірну Косово із рахунком 2:0.

Гру ледь не відмінили через погану погоду: був сильний ливень, який ставив під загрозу вихід футболістів на поле.

Перший гол Україна "отримала" на 60-й хвилині - гравець збірної Косово Леарт Пачарада помилково забив м’яч у свої ворота після того, як Денис Гармаш не зміг пробити.

Другий м’яч опинився у воротах збірної Косово після вдало розіграної комбінації українських футболістів на 87-й хвилині.

Коноплянка виконав навіс зі штрафного, м'яч вибили косовари, тим не менш, на підхваті першим опинився Олександр Караваєв, який повернув сферу у воротарський. Там Тарас Степаненко зробив зкидку на Ярмоленка, який з близької відстані ефектно вколотив м'яч під поперечину.

Таким чином, збірна України після 9 матчів ділить 2-3 місця в турнірній таблиці із Хорватією, отримавши 17 балів.

Наступний матч збірна України зіграє із збірною Хорватії. Результат зустрічі визначить долю путівки на ЧС-2018 у Росії.