Найтитулованіший в історії біатлоніст Уле-Ейнар Бьорндален оголосив про завершення кар’єри

11:10, 04.04.2018

Уле-Ейнар Бьорндален оголосив, що минулий сезон став останнім в його кар’єрі (фото із соцмереж)

Найтитулованіший в історії біатлоніст, 44-річний Уле-Ейнар Бьорндален оголосив про завершення кар’єри.

Про це повідомляє "Новое время".

Уле-Ейнар Бьорндален вісім разів перемагав на Олімпійських іграх. В його активі також чотири срібні та одна бронзова медалі Олімпійських ігор. Норвезький біатлоніст є 20-кратним чемпіоном світу та шестиразовим володарем Кубка світу.

Він завоював 58 медалей головних стартів і має на своєму рахунку 96 перемог на етапах Кубка світу з біатлону та в лижних гонках. Включаючи командні дисципліни, перемагав 137 раз.

Нещодавно французький біатлоніст Мартен Фуркад побив рекорд Бьорндалена за кількістю перемог у Кубках світу, вигравши трофей сім разів.

На Олімпіаді-2018 чеська гірськолижниця та сноубордистка Естер Ледецька взяла бронзу в командному спринті та наздогнала за кількістю нагород рекордсмена білих Ігор Уле-Ейнара Бьорндалена.