Головна поразка Побєдоносцева

Нинішній чемпіонат світу в Австрії став одним із найсильніших за складом команд-учасниць за останні роки. Пов'язано це насамперед із локаутом у НХЛ, через що кращі хокеїсти планети виявилися задіяними у першостях європейських країн, нижчих американських лігах або ж взагалі відпочивали. Причому у збірних США й Канади тон задають саме «відпускники». Хоча й помітно, що хокеїсти протягом тривалого часу не мали ігрової практики, справжню майстерність, як кажуть, «не проп'єш». Можливо, й українцям треба було виявити більшу наполегливість і таки умовити приїхати на збір наших енхаелівців Олексія Понікаровського й Руслана Федотенка. Але наразі граємо з тими, хто є.

Чому Валерка не зголив вуса

Другий день поспіль футбольна Голландія у розпачі. Спочатку ПСВ пропустив від «Мілана» гол на 91-й хвилині, через що не потрапив у фінал Ліги чемпіонів. А позавчора АЗ iз Алкмаара перекреслив сподівання Мірчі Луческу на те, що «Шахтар» програв майбутньому володарєвi трофея, коли дозволив Мігелю Гарсії зі «Спортинга» забити гол на 122-й (!) хвилині другого півфіналу. У основний час підопічні Ко Адріансе виграли з таким самим рахунком (2:1), з яким поступилися в Лісабоні. На 18-й хвилині додаткового часу захисник «АЗів» Ялінс забиває, здавалося б, «золотий» гол після розіграшу кутового. Але він же разом з колегами по амплуа прогавив португальського гравця після такого самого навішеного стандарту...

А голу не було!

Попередні висновки тренера Жозе Моуріньйо й футболістів лондонського «Челсі» про те, що гол у їхні ворота в півфінальному матчі Ліги чемпіонів із футболу з «Ліверпулем» був зарахований неправильно, одержали віртуальне підтвердження. Як повідомляє «Скай-спортс», переконливої відеокартинки моменту, коли Уїльям Галлас виносив м'яча з воріт після удару Луїса Гарсії, не було, й експерти провели комп'ютерний аналіз епізоду на основі ізраїльської ракетної технології.