Українців запрошують на трипільську толоку до черкаського села Легедзине

Українців запрошують на трипільську толоку до черкаського села Легедзине

На Черкащині у селі Легедзине Тальнівського району на території музею Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» 29 липня мазатимуть другий поверх трипільської хати.

Теги: Черкаси

У Золотоноші консервний завод забруднив стічними водами розпайовані землі

У Золотоноші небайдужі жителі разом із депутатом міської ради і головою фракції від ВО «Свобода» Олексієм Слюсарем виявили забрудненим 8-гектарне поле, розташоване між самим містом і селом Дібрівкою.

Черкаський чиновник переплатив за квартири АТОвцям майже 4 мільйони

Колишньому чиновнику Черкаської ОДА повідомлено про підозру у службовій недбалості під час купівлі квартир для сімей учасників АТО. Про це «Україні молодій» повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

У Черкасах збільшилася кількість постраждалих через самолікування

Черкаські медики б’ють на сполох: в області збільшилася кількість хворих, які самі собі лікарі. Вони самотужки і на свій розсуд ставлять діагнози, призначають ліки, купують їх в аптеці і бездумно приймають, а потім потрапляють до лікарень з тяжкими ускладненнями.

У Смілі ентузіасти взялися перетворювати старі зупинки на витвори мистецтва

У черкаському місті Сміла місцевий підприємець та благодійник Андрій Черничко закликав через «Фейсбук» містян власноруч розмалювати зупинку в мікрорайоні Богдана. Люди відгукнулися і навели там неабияку красу.

«Дорога» негода: берувій завдав Черкащині збитків на 400 мільйонів

«Дорога» негода: берувій завдав Черкащині збитків на 400 мільйонів

Черкащина долає наслідки буревію, який пронісся територією області 1 липня. Повним ходом ідуть відновлювальні роботи у Привітному Золотоніського району, яке найбільше постраждало від негоди.

Україна — єдина: діти з Донеччини у захваті від відпочинку на Черкащині

Україна — єдина: діти з Донеччини у захваті від відпочинку на Черкащині

«22 дитини з Бахмута Донецької області відпочивають та оздоровлюються разом із черкаськими школярами в позаміському дитячому таборі «Лідер», який функціонує на базі Городецької школи в Уманському районі.

У Дніпрі біля Черкас з’явилися прісноводні медузи

Черкаський рибалка знайшов у Дніпрі медузу. Як з’ясувалося, такі цікаві й незвичні для Славутича «жителі» зустрічаються не лише у дніпровській воді біля обласного центру, а й у селах неподалік — у Черкаському та Чигиринському районах.