До лампочки: села Черкащини хочуть позбавити світла

Сільські голови Черкащини б’ють на сполох. Вони кажуть: у наших селах було світло, та стане темно. Оскільки є реальна загроза, що населені пункти можуть залишитися без вуличного освітлення, яке минулого року по всій області так старанно і з неабияким ентузіазмом монтували.

Теги: Черкаси

Тарасова пильність: малий хлопчик урятував на пожежі свого 80-річного дідуся

Правду кажуть, добре все, що добре закінчується. Так сталося недавно і в черкаському селі Іркліїв. Там коротке замикання електромережі спричинило загорання всередині житлового будинку.

Теги: Черкаси

Досі непокарані: лайлива вчителька черкаської школи і її директор "хворіють" вже кілька місяців

Днями у ЗМІ було розповсюджено новину про те, що батьки Марійки Шакіної, п’ятикласниці черкаської школи №17, котра розповіла про свою крикливу класну керівницю Наталю Макаренко, збираються переводити доньку в іншу школу.

В село під Черкасами заманють молодих лікарів євроквартирами і високими зарплатами

У селі Білозір’я, яке розташоване, з одного боку, за кілька кілометрiв від Черкас, а з іншого — неподалік районного центру Сміла, вкрай необхідні лікарі.

Теги: Черкаси

Телеканали штрафуватимуть за заклики до сепаратизму

Днями Президент України Петро Порошенко підписав новий закон, завдяки якому штрафуватимуть теле- та радіоканали, в ефірах яких закликатимуть до сепаратизму та розв’язування війни. Відстежувати та штрафувати — обов’язок Національної ради з телебачення та радіомовлення.

Хотіла заробити: у Сумах за сепаратизм засудили матір двох дітей

У Сумах 33-річна місцева жителька, мати двох малих дітей, у соціальних мережах агітувала за створення Сумської народної республіки. Агітувала не за ідею, а за гроші.

Мрії збуваються: Богдан Волик в Черкасах чекає на протез ока і нарешті спілкується з мамою

Мрії збуваються: Богдан Волик в Черкасах чекає на протез ока і нарешті спілкується з мамою

Життя черкаського підлітка Богдана Волика, який урятував двох дівчаток на Дніпрі, про що «УМ» розповідала, різко змінилося і повернуло на щасливий шлях.

Теги: Черкаси

Справа на мільйон: для спортсменів Черкас створили центр, як у київського «Динамо»

Новий сучасний Центр першочергової медичної допомоги та реабілітації спортсменів відкрили у Черкасах. Розмістили його на території комунального підприємства «Центральний стадіон».

Теги: Черкаси