Українцям пропонують реєстрацію і ліквідацію бізнесу в онлайн-режимі за добу

Міністерство юстиції України презентувало онлайн-сервіси, за допомогою яких можна буде зареєструвати та ліквідувати власний бізнес протягом доби. Поки що сервіс працює у тестовому режимі.

Порошенко пропонує блокувати сайти задля кібербезпеки

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони "Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації" від 29 грудня 2016 року. Ці пропозиції, зокрема, щодо блокування сайтів, ще мають підтримати депутати Ради.

Фото вагітної Бейонсе набрало рекордні 8 млн лайків в Instagram

Фото вагітної Бейонсе набрало рекордні 8 млн лайків в Instagram

Фото вагітної американської співачки Бейонсе набрало понад 8 мільйонів лайків в Instagram, тим самим встановивши світовий рекорд цієї соцмережі. Такий результат було досягнуто лише за 19 годин після оприлюднення.

Укрзалізниця зупинила онлайн-бронювання залізничних квитків

Публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» призупинила онлайн-бронювання залізничних квитків через дії спекулянтів з 1 грудня 2016 року. Ця послуга відтепер недоступна онлайн, залишається лише опція покупки.

Порошенко ветував закон, через який закрилися EX.UA та FS.TO

Порошенко ветував закон, через який закрилися EX.UA та FS.TO

Президент Порошенко ветував закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні», через який закрилися відомі файлообмінники EX.UA та FS.TO, і відправив його назад у парламент на повторний розгляд.

У Росії блокують соціальну бізнес-мережу LinkedIn

Таким чином начебто виконуютьрішення російського суду, який визнав, що соцмережа порушує російський закон, що вимагає зберігати особисті дані громадян Росії на серверах, розташованих фізично на території РФ.

Файлообмінник Ex.ua припинить роботу до 30 листопада

Один з найбільших українських ресурсів EX.UA найближчим часом повністю припинить роботу. Представники популярного файлообмінника просять всіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA до 30 листопада 2016 року.