Суд нарешті реабілітував 94-річного сотенного командира УПА «Кривоноса»

Косівський суд 15 листопада повністю реабілітував одного із найлегендарніших командирів УПА, сотенного «Кривоноса» — 94-річного Мирослава Симчича, багаторічного радянського політв’язня.

Теги: суд, УПА

Цинік, донощик та ідеологічний шахрай: ким насправді був Карл Маркс

Цинік, донощик та ідеологічний шахрай: ким насправді був Карл Маркс

Поштовхом для написання цього матеріалу стали публікації у поважній газеті «День». У вересні нинішнього року там надрукували статтю про Карла Маркса, який, за ініціативою Леніна, був головним комуністичним ідеологом у ХХ столітті.

Теги: Історія

У Французькій Гвіані та США синхронно запустили ракет-носії з українськими двигунами

Черговою перемогою українського аерокосмічного будування сміливо можна вважати запуск 12 листопада із космо­дрому Куру в Французькій Гвіані (заморському департаменті Франції, розташованому в Південній Америці) ракети-носія Vega з українським двигуном.

Аваков видав свою книжку «Ленін з нами?» трьома мовами

Головний правоохоронець України Арсен Аваков проявив себе ще і як письменник — нещодавно в харківському видавництві «Фоліо» з друку вийшла його книга «Ленін з нами?» на 160 сторінок.

«Усі прикордонники все зробили правильно»: Колмогоров після свого звільнення з-під варти

Чималий суспільний резонанс викликала «справа Сергія Колмогорова» — українського прикордонника, якому рік тому райсуд Маріуполя виніс вирок: 13 років ув’язнення

Військовий капелан Володимир Стефанюк: Спасати людей фізично й духовно треба одночасно

Військовий капелан Володимир Стефанюк: Спасати людей фізично й духовно треба одночасно

Якось ранесенько повертаючись машиною до Києва, побачив ще здалеку в тумані одинокий силует військового — запропонував «підкинути» до столиці.

Теги: АТО, Донбас