Прецедентна справа: у Києві учасник АТО судиться з владою через неотриману землю

Проблема отримання невеликих земельних ділянок учасниками АТО під індивідуальне будівництво (не кажучи вже про обіцяні захисникам України 2 га для ведення сільгоспробіт) — дуже болюча.

Теги: АТО, Київ, суд

Українцям обіцяють здешевшання плати за опалення на 300-400 гривень

Українцям обіцяють здешевшання плати за опалення на 300-400 гривень

Оприлюднені попередні майбутні тарифи за центральне опалення, здавалося б, мали лише підняти настрій пересічному українцю, адже Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у галузях енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), прогнозує зниження щомісячних рахунків за тепло на 300-400 гривень.

Теги: тарифи

В Україні припинили роботу п'ять з шести «антрацитових» теплоелектростанцій

Міненергетики та вугільної промисловості 18 квітня повідомило, що вже п’ята з шести «антрацитових» теплоелектростанцій припинила роботу з метою економії палива.

Теги: Економіка

Невтішна статистика: 60% українців живуть за межею бідності

Щойно скінчився термін імунітету Прем’єр-міністра, як почалися заклики певних політичних сил до відставки Володимира Гройсмана та його уряду. Головним аргументом є те, що 60 % українців живуть за межею бідності.

Теги: Економіка

У Києві зі скандалом і поліцією нарешті обрали директора «Енциклопедичного видавництва»

Вибори директора Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» минулого тижня таки відбулися — ним стала доктор історичних наук Алла Киридон

Обійдемося без «салютів»: Кабмін виділив 190 млн на безпеку складів боєприпасів

Трагедія в Балаклії на складі ракетно-артилерійського озброєння підштовхнула цього тижня Кабмін виділити додатково 190 млн. гривень Міністерству оборони на підвищення безпеки складів із боєприпасами.

Теги: Україна

Учасник блокади ОРДЛО: «На редутах зібралися принципові й порядні люди»

Учасник блокади ОРДЛО: «На редутах зібралися принципові й порядні люди»

«Сільвера», 42-річного киянина Івана Гришка, випадково побачив у метро: не впізнати колоритного козарлюгу в камуфляжі й з оселедцем було неможливо — звернув на нього увагу, ще переглядаючи в iнтернеті численні відеоролики про блокаду залізничного сполучення з ОРДЛО.

Потрібен нам берег турецький: між Одесою та Стамбулом запустили пором

Любителям помандрувати відкрився новий мальовничий маршрут, адже між Одесою та Стамбулом запустили пряме пасажирське поромне сполучення.