Рекорд турніру: Ярослава Магучіх перемогла на Millrose Games у Нью-Йорку

01:09, 12.02.2024

Українка Ярослава Магучіх стала найкращою спортсменкою 2023 року за версією Чемпіона. (facebook.com/olympicua)

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула вражаючу перемогу на змаганнях категорії Gold «Millrose Games» у Нью-Йорку.

При цьому, вона встановила рекорд турніру.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє НОК України в ніч на понеділок.

«Свою переможну серію продовжила цього вікенду українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, зійшовши на найвищу сходинку п'єдесталу пошани турніру Світового легкоатлетичного туру категорії Gold "Millrose Games" у Нью-Йорку», - йдеться у повідомленні.

Золото нашій чинній чемпіонці світу принесла висота 2.00 м, яку вона взяла з третьої спроби, встановивши при цьому рекорд «Millrose Games».

Срібло завоювала американка Вашті Каннінгем з результатом 1.97.

А трійку на п'єдесталі завоювала Наваль Менікер із Франції (1.86 м).

«Наші вітання, так тримати!», - додали у НОК.

Раніше Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла турнір у Німеччині.

Українка стала найкращою спортсменкою 2023 року за версією Чемпіона.

Як повідомляла «УМ», 22-річна дніпрянка стала чемпіонкою світу 2023-го. Також виграла фінал Діамантової ліги, показала найкращий результат сезону у світі (2.03) та тріумфувала на Європейських Іграх і чемпіонаті Європи у приміщенні.