Дивіться краще в ілюмінатор

Дивіться краще в ілюмінатор

Влада США від учорашнього дня запроваджує заборону на перевезення електронних пристроїв, таких як ноутбуки і планшети у ручному багажі, повідомляє Бі-Бі-Сі. Заборона стосуватиметься пасажирів, які летять із восьми країн Близького Сходу і Північної Африки.

Тяжке, але в хазяйстві знадобиться

Три роки тому в Кремлі була підписана угода про прийом республіки Крим до складу Росії. Те рішення негайно викликало загальну ейфорію, нагадує оглядач «Левада-центру» у вчорашньому аналітичному матеріалі «Довготерміновий ефект Криму».

Українці залишили поляків без роботи?

Українці залишили поляків без роботи?

Представники і прибічники польських праворадикальних і націоналістичних партій та організацій, зокрема «Національного руху», «Національно-радикального табору» (НРТ) та «Всепольської молоді» протестували у суботу перед будинком канцелярії прем’єр-міністра Беати Шидло

У Варшаві назвали сквер на честь українського поета Василя Стуса

Польсько-українські відносини переживають не кращі часи, тому позавчорашній візит до Варшави глави МЗС України Павла Клімкіна та його зустріч iз польським колегою Вітольдом Ващиковським мали за мету «змастити» дещо заіржавілий механізм відносин між двома сусідніми країнами.

Теги: Польща

Люта «Стелла»: східне узбережжя США атакував потужний сніговий шторм

Люта «Стелла»: східне узбережжя США атакував потужний сніговий шторм

На початку весни східне узбережжя США атакувала люта зима. Через потужний сніговий шторм «Стелла» влада штатів Нью-Йорк та Нью-Джерсі оголосила режим надзвичайного стану. Буревій насувається із заходу.

Теги: США

Друзки «Лазурового вікна»

Друзки «Лазурового вікна»

На Мальті обвалилася легендарна скеля «Лазурове вікно». Місцеві мешканці повідомляють, що це сталося 8 березня о 9.40 за місцевим часом під час сильного шторму в районі острова Гозо, де був розташований славетний витвір природи.

Франція залишається головним туристичним напрямком світу

Франція залишається головним туристичним напрямком світу

У 2016 році Франція зберегла за собою місце головного туристичного напрямку у світі, повідомив глава французького МЗС Жан-Марк Еро. Минулого року Францію відвідали від 82,5 до 83 мільйонів закордонних туристів.

Теги: туризм

Поліглоти Назарбаєва: в Казахстані хочуть зробити англійську офіційною мовою

Глава адміністрації президента Казахстану Адільбек Джаксибеков повідомив громадськості, що англійська мова може набути в країні офіційного статусу.

Теги: Освіта, Світ