Росія обіцяє платити найманцям на Донбасі до 9 тис. рублів за місяць на передовій

Командування російських окупаційних військ на Донбасі обіцяє платити бойовикам і найманцям за службу на передовій та участь у бойових діях проти захисників України до 9 тисяч рублів щомісяця. Таку оплату окупанти пропонують вже з січня 2017 року.

Теги: АТО, Донбас

Павло Жебрівський прогнозує завершення війни на Донбасі через рік-півтора

Керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський сподівається, що війна на сході України завершиться протягом року-півтора. Після чого на Донеччину підуть інвестори, які зведуть нову інфраструктуру.

Теги: Донбас

«Поранені» в душу: як війна психологічно калічить бійців та дітей в АТО

«Поранені» в душу: як війна психологічно калічить бійців та дітей в АТО

Війна ставить до психіки зовсім інші вимоги, розвиває якості, що можуть заважати в мирному житті. Люди повертаються з неї пораненими, навіть якщо їх не зачепило кулями чи осколками, учорашні бійці у колись звичному побуті часто не справляються з психологічними та простими життєвими труднощами.

Теги: АТО, Донбас

На Донбасі ворог приховує кількість дезертирів

Останнiми днями фіксують зменшення кількості ворожих обстрілів, але розслаблятися не слід, вважають у Міноборони, адже бойовики продовжують застосовувати міномети. Через внутрішні конфлікти і страх загинути окупанти на Донбасі все частіше стають дезертирами

Теги: АТО, Донбас

В окупований Крим приїхали ватажки бойовиків за вказівками з Кремля

Ватажки так званих ДНР і ЛНР Олександр Захарченко і Ігор Плотницький вже другий день перебувають в окупованому Криму. Офіційна мета - показати «нерозривний духовний зв'язок» півострова з Донбасом. Неофіційна – отримати таємні вказівки від Кремля.

Арсен Аваков запланував деокупацію Донбасу в 2017 році (відео)

Арсен Аваков запланував деокупацію Донбасу в 2017 році (відео)

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає реальним відновлення контролю над неконтрольованим ділянкою кордону з Росією на території окупованих районів Донецької та Луганської областей протягом двох тижнів у 2017 року. Наступним завданням є відновлення українського суверенітету в Криму.