Балакліївський район нарешті очистили від боєприпасів після вибуху на арсеналі ЗСУ

Цього року аграріям Балакліївського району довелося проводити весняні сільськогосподарські роботи під пильним наглядом піротехнічних бригад, оскільки наближені до арсеналу поля були вщент усіяні боєприпасами.

Десантники в зоні АТО отримали партію модернізованих танків з Харкова

Танки Т-80, розроблені й випущені у Харкові на виробничих потужностях «Укр­оборонпрому», після глибокої модернізації поповнили військовий парк повітряно-десантних підрозділів, що дислокуються в зоні АТО.

Теги: АТО, Харків

Занедбана перлина: харківський фонд намагається «оживити» Краснокутський дендропарк

Занедбана перлина: харківський фонд намагається «оживити» Краснокутський дендропарк

Краснокутський дендропарк, створений на руїнах Петропавлівського чоловічого монастиря родиною Каразіних, і Пархомівський художній музей, де зберігається картина «Голуб з оливковою гілкою» Пабло Пікассо, могли б скласти єдиний популярний туристичний маршрут.

Харківський Будинок письменників може піти з молотка через податкові борги

Нерухомість Національної спілки письменників України, розташована в Одесі та Харкові, податківці описали як майнову заставу через борг перед Київською міською держадміністрацією.

Теги: Харків

У Харкові податківці обшукали інтернет-видання з погрозами переламати пальці «усім, хто відкриє рот»

Нова боротьба фіскальних органів з роботодавцями, які не платять податки і, відповідно, офіційну зарплату, проходила, за словами журналістів видання «Сайт міста Харкова 057», у кращих традиціях недалекого минулого.

Кернес хоче повернути звання почесного громадянина російському сенаторові, який голосував за анексію Криму

Почесним громадянином Харкова член ради безпеки РФ, сенатор Олександр Шишкін став ще у 2014 році з подачі місцевої єпархії Московського патріархату.