У Харкові відкрили перший в Україні колумбарій для домашніх улюбленців

Окрім давно відкритого під Харковом кладовища для тварин, у місті діятиме поки що єдиний у країні колумбарій для поховання праху домашніх улюбленців. Він складається з 26 стін, у яких висічено 1560 поховальних яток.

Теги: Харків

В Україні відкрили перший комфортабельний корпус для довічно ув'язнених

Дев’ятеро «довічників», які відбувають покарання у Темнівській чоловічій колонії на Харківщині, переселилися до окремого комфортабельного корпусу.

Російська розвідка активно вербує українців для дискредитації України — глава СБУ

Численна резидентура російської розвідки — 18 осіб — потрапили до СІЗО після того, як правоохоронці отримали дані про їхнє ймовірне співробітництво з російською ФСБ.

Теги: Росія, СБУ

Допомога талантам: як у селі на Харківщині попри всі труднощі виховують музикантів

Допомога талантам: як у селі на Харківщині попри всі труднощі виховують музикантів

Для того щоб виховати музиканта у сільській глибинці, одного зусилля дитини і педагога замало. Часто між днем старту і першим успіхом лежить не лише п’ятирічний марафон iз відточення навиків гри, а й реальна 10-кілометрова дорога, яку нерідко треба долати пішки.

Поліція затримала бандитів, які видурювали гроші за «визволення» родичів із тюрми

Шахрайську фразу: «Ваш син у поліції. Несіть гроші за визволення» вже чули сотні громадян упродовж кількох років, але тільки днями харківським правоохоронцям удалося вперше виявити і затримати п’ятірку безсоромних зловмисників.

Захоплива давнина: науковці готують четверту «Ніч історії» у Харківській філармонії

У ніч з 26 на 27 серпня любителі захоплюючих оповідок про давнину вчетверте зберуться у залі Харківської філармонії, аби прослухати більше десятка лекцій від дев’яти істориків.

Оцифрувати пам’ять: єдиний у Харкові музей в’язнів концтаборів може отримати онлайн-платформу

На презентації грантової програми «Креативна Європа», що днями проходила у Харкові, окрім культурологічних і соціальних проектів, була розглянута і пропозиція школи №160 «оцифрувати» їхній музей в’язнів концтаборів.

І знову перерва: суд у справі мера Харкова та його охоронців ніяк не зрушить з місця

Чергове засідання у справі мера Харкова та його двох охоронців, що традиційно проходило у стінах Київського районного суду Полтави, знову звершилося без результату.

Біля Літературного музею Харкова відкрили першу в місті бібліотеку просто неба

Біля Літературного музею Харкова відкрили першу в місті бібліотеку просто неба

Незвичну читальню просто неба співробітники Харківського літературного музею почали облаштовувати ще весною, оголосивши толоку для створення публічного простору.

Харківська випускниця єдина в Україні здала ЗНО з французької мови на 200 балів

Педагоги Харківської школи №109, що спеціалізується на поглибленому вивченні французької мови, можуть заслужено пишатися своєю ученицею Мариною Харіною.