На ХТЗ цьогоріч випустили 800 тракторів і готуються до масштабної реконструкції

На ХТЗ цьогоріч випустили 800 тракторів і готуються до масштабної реконструкції

Новим етапом у розвитку Харківського тракторного заводу, що два роки тому перейшов в управління бізнес-групи Олександра Ярославського, стане створення на його базі сучасної багатофункціональної екосистеми для бізнесу.

Повернення Тюїльрі: у Харкові завершується «реконструкція десятиліття»

Повернення Тюїльрі: у Харкові завершується «реконструкція десятиліття»

Десять років тому будинок Харківської філармонії був настільки занедбаним, що його планували просто знести, аби не муляв око своєю убогістю. Врятувала архітектурну перлину її історія.

Харківщина стала одним із лідерів iз ремонту доріг державного та місцевого значення

Ще зовсім недавно дорога від Харкова до Сум із колоритно-загадковою назвою Р-46 нагадувала зону суцільного лиха. Аби здолати численні вибоїни, водії змушені були регулярно збавляти швидкість.

На Харківщині паперова фабрика виготовляє з використаної тари унікальні матеріали

Зміївська паперова фабрика освоїла технологію, завдяки якій порожні пластикові пляшки та упаковка для молочних продуктів Tetra Pak перетворюються на дуже цінну і порівняно дешеву сировину.

Школи Харкова обладнають сучасними системами відеоспостереження

Уперше про безпеку в харківських школах чиновники заговорили у травні цього року, коли в одному з навчальних закладів міста було розпилено отруйний газ.

Святослав Вакарчук виступить у Харкові 29 попри відмову юридичного університету

Святослав Вакарчук виступить у Харкові, як і планувалося, 29 жовтня, але не в Палаці студентів юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, а у виставковому комплексі.

Харків’янам пропонують обговорити ціну за вивезення сміття: обслуговуюча компанія хоче підняти ціни вдвічі

Міський «Комплекс iз вивезення побутових відходів» (КВПВ) запропонував харків’янам публічно обговорити розмір нових тарифів.