Українська збірна завоювала 99 медалей та посіла 2 місце на Дефлімпіаді

Спортсмени із вадами слуху із України завоювали майже 100 нагород на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх. Цього разу на всесвітні змагання поїхала рекордна кількість учасників збірної України.

Олег Блохін увійшов до Топ-100 найвидатніших футболістів в історії

Очолив рейтинг найкращих футболістів усіх часів аргентинець Дієго Марадона, другим став його співвітчизник Ліонель Мессі, замикає трійку – бразилець Пеле, якого вважають «королем футболу».

«Золоті» «снайпери»: на чемпіонаті Європи в Баку українці здобули вже шість медалей

Кульова стрільба є однією з наших найуспішніших для нас олімпійських дисциплін — на трьох останніх Іграх українці здобули шість нагород (два «золота», два «срібла» та дві «бронзи»).

Теги: спорт

Попереду — реальна «заруба»: «Динамо» обіграло «Янг Бойз» з рахунком 3:1

Минулий сезон київське «Динамо» провалило не тільки на внутрішній арені, а й на міжнародній. Свої виступи в найпрестижніших клубних змаганнях кияни завершили ще на стадії групового етапу.