Олег Блохін увійшов до Топ-100 найвидатніших футболістів в історії

Очолив рейтинг найкращих футболістів усіх часів аргентинець Дієго Марадона, другим став його співвітчизник Ліонель Мессі, замикає трійку – бразилець Пеле, якого вважають «королем футболу».

«Золоті» «снайпери»: на чемпіонаті Європи в Баку українці здобули вже шість медалей

Кульова стрільба є однією з наших найуспішніших для нас олімпійських дисциплін — на трьох останніх Іграх українці здобули шість нагород (два «золота», два «срібла» та дві «бронзи»).

Теги: спорт

Попереду — реальна «заруба»: «Динамо» обіграло «Янг Бойз» з рахунком 3:1

Минулий сезон київське «Динамо» провалило не тільки на внутрішній арені, а й на міжнародній. Свої виступи в найпрестижніших клубних змаганнях кияни завершили ще на стадії групового етапу.

Теги: спорт

Довгоочікувані нагроди: українці вперше за 10 років повернуться з «водного» ЧС із медалями

На чемпіонаті світу з водних видів спорту-2017, який стрімко рухається до фінішу, українські спортсмени продовжують приємно дивувати своїх прихильників.