Пам’ятний конфуз: динамівці не змогли перемогти «Зорю»

Другий сезон поспіль чемпіонат країни проходить за абсолютно новим для вітчизняного футболу сценарієм, тож, коли завершується перше коло, зовсім не означає, що 12 команд-учасниць за своїми плечима залишили половину турнірного шляху.

Принц Гаррі привітав Романа Панченка з перемогою на Іграх Нескорених

У складі Національної збірної команди України на «Іграх Нескорених» Роман Панченко брав участь у змаганнях зі стрільби з луку. Під час відбіркових змагань Роман продемонстрував дуже високі результати попри негоду та вітер, і вчора здобув перше місце.

Українські гандболістки зазнали болісної поразки від норвежок на старті євровідбору-2018

Попередній цикл відбору на чемпіонат Європи для нашої жіночої гандбольної збірної завершився своєрідним антирекордом, адже вперше з часів здобуття незалежності українські май­стрині ручного м’яча не кваліфікувалися на останній континентальний форум, переможцем якого стала збірна Норвегії.