У міську бібліотеку Сан-Франциско повернули взяту сто років тому книгу

У справедливості приказки, що краще пізно, ніж ніколи, переконалися працівники міської бібліотеки Сан-Франциско, які оголосили «помилування» усім боржникам у рамках акції з повернення видань, які читачі не принесли вчасно.

Теги: США

Тейлор Свіфт добивається для свого маєтку статусу пам’ятки архітектури

Тейлор Свіфт добивається для свого маєтку статусу пам’ятки архітектури

На багатьох будинках, де проживали знаменитості, нині можна побачити меморіальні таблички: «У цьому домі жив…». Зазвичай, ці таблички встановлюють вдячні нащадки після смерті власника.

Лея завжди жива

Лея завжди жива

Справжнім шоком для шанувальників культової кіносаги «Зоряні війни» стало повідомлення напередодні Нового року про смерть актриси Керрі Фішер, яка зіграла у фільмі роль принцеси Леї.

Біг за «шарою»

Цікавий спосіб заохотити офісних працівників відірватися від комп’ютерів і трішки розім’ятися придумали представники британської мережі фітнес-клубів David Lloyd Clubs.

ПРИКОЛИ

Після походу на базар по м’ясо створилося враження, що сходив по донорськi органи. Ціни потихеньку вже вирівнюються.

Вандали зіпсували зірку Мерайї Кері на Алеї слави в Голлівуді

Вандали зіпсували зірку Мерайї Кері на Алеї слави в Голлівуді

Невдачі переслідують відому американську співачку Мерайю Кері. Ще зовсім недавно вона хвалилася обручкою за 10 мільйонів доларів від свого нареченого-мільярдера Джеймса Пекера, однак у листопаді їй довелося зізнатися, що кіна, тобто весілля, не буде.