На лінії «Стоп»: банківська криза блокує відновлення економіки і відлякує іноземних інвесторів

На лінії «Стоп»: банківська криза блокує відновлення економіки і відлякує іноземних інвесторів

Фінансова система України залишається чи не найбільш уразливим місцем у державі: попри заяви очільниці НБУ про «очищення» банківської сфери, у нас продовжується «банкопад», не створено умов для відновлення кредитування реального сектору економіки.

Теги: Економіка

«Українцi не повиннi вимирати, як мухи»: Ляшко вимагає оприлюднити текст Меморандуму з МВФ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від Прем’єр-міністра та Президента України оприлюднити Меморандум з МВФ, який вони планують підписати найближчим часом.

Зберегти Україну!

Блокада вугілля — саме ВУГІЛЛЯ — із «лнр/днр» може мати катастрофічні наслідки для нашої держави і кожного українця. Це очевидно. Якщо думати розумом, а не серцем.

Остання надія Гройсмана

Остання надія Гройсмана

Перші вихідні після запровадження надзвичайного стану в українській енергетиці минули без пригод. І навіть без масштабних віялових відключень електроенергії, що стало причиною для гордості особисто профільного міністра Ігоря Насалика.

Підказка ворогу: як вугільна проблема може допомогти Росії і наскільки швидко можна її вирішити

У зв’язку з блокадою поставок антрацитного вугілля з окупованої території на українські теплові станції серед іншого варто зауважити кілька важливих моментів.

Добрива теж убивають: російські азотні добрива продовжать експансію на український ринок

Українська хімічна промисловість уже найближчим часом може опинитися у доволі скрутній ситуації: включно із закриттям частини заводів та звільненням тисяч працівників.

Теги: Економіка