Про спробу Порошенка «об’єднати українське православ’я»

Проблема існує, вона гостра, і розмови про те, що "політики не мають втручатися в справи церковні" - не більше, ніж політичний інфантилізм або погано приховані спроби залишити все, як є в інтересах Москви.

Ракетний удар США по Сирії: відповідь на хімічну зброю та сигнал для Росії

Через 2 дні після варварського застосування хімічної зброї проти цивільного населення в Сирії США нанесли ракетний удар по об’єктах військової інфраструктури армії Башара Ассада. Володимир Путін отримав сигнал про те, що в очах нової адміністрації США його війська не є перешкодою.

Теги: Росія, США

"Євробачення" і Росія або Що робити із Самойловою?

Подивився я на Самойлову, послухав її пісню...
Банальний мотив (буду щиро здивований, якщо не крадений), простенька дівчинка (а з постів в ФБ - то елементарно безграмотна), якась жахливо-шепелява англійська вимова.
Десь такою Росія і є. Нічого боятися.

Про статтю Пінчука на холодну голову

Ніхто з авторів не пояснює, а що ж хоче Росія і Путін? Поки пропозиція про мир Путіним не озвучена, будь-які публічні дискусії на тему "чим би там могла в односторонньому плані пожертвувати Україна" є шкідливими.

Дуже і дуже розчаровуюче

Рішення Європарламенту вкотре перенести розгляд рішення про безвіз для України - з лютого на квітень. Ця ситуація не залишає сумніву, що у випадку з Україною мова йде не про бюрократичні процедури в рамках європейських інституцій, а відсутність політичної волі прийняти остаточне рішення.

Теги: Євросоюз

Реванш Януковича під новими брендами

Наша влада любила та й продовжує розповідати, що яких на Донбасі оберуть, з такими і житимемо. Не житимемо ми після тих виборів. Ми не зможемо спокійно жити чи навіть вижити після виборів на решті території України, в результаті яких переможе опоблок чи будь-яка інша проросійська сила.

Фактор Трампа: несподівано, неприємно, але не смертельно

Найбільша проблема з Трампом не в тому, що він «якийсь не такий» (щодо політичних підходів), а в тому, що ніхто не знає взагалі який він? Ми не знаємо його світогляд (припускаємо, що просто немає), способи прийняття рішень в сфері безпеки і зовнішньої політики, людей, які формуватимуть їх.