Десять рятівних секунд

Десять рятівних секунд

Буває так, що серцевий напад підкрадається до людини тоді, коли поруч немає нікого, хто б міг допомогти в цей критичний момент. Британські кардіологи вважають, що всі жертви серцевого нападу могли б допомогти собі самі.

Градус напруги і задоволення

Градус напруги  і задоволення

В Україні 34,4% всіх смертей пов’язані саме зі спиртним. До слова, у Швеції цей показник вдалося знизити до 3,3% завдяки централізованій та всеохопній державній політиці. Що Україна робить не так та чому Швеції це вдалося?

Проблема... з носом

Проблема... з носом

Нежить серед застудних захворювань трапляється, можливо, найчастіше. І часто ми ставимося до риніту як до незначної і швидкоплинної неприємності, переносимо «на ногах», ходимо на роботу й нерідко ігноруємо лікування.

Сам собі стоматолог

Зуби можна змусити самостійно відновлювати пошкодження — і таким чином покласти край використанню пломб, переконані британські вчені, про результати досліджень яких повідомляє Бі-Бі-Сі.

То не життя — без йоду

То не життя — без йоду

Йод, як відомо, — один із найважливіших мікроелементів, який бере участь у багатьох фізіологічних процесах. Брак цього мікроелемента призводить до серйозних порушень і вимагає своєчасного лікування.